Nem is olyan rég hódította meg az internet világát a Charlie-Charlie Challenge néven futó démonidézős kihívás. Ezzel a dologgal állítólag egy mexikói démont idézhetünk meg. Az idézés módszerét az ouija tábla ihlette, azonban ez annál sokkal egyszerűbb - csak egy papír és két ceruza szükséges hozzá.
A papír négy sarkába átlósan fel kell írni az igen és a nem szavakat, majd ezek közé keresztet formálva kell helyezni a két ceruzát, egymás tetejére, és fel kell tenni a Charlie-Charlie, are you here? kérdést. Amerre a felső íróeszköz elfordul, az a válasz. Amennyiben a válasz igen, további kérdéseket lehet feltenni a mexikói lénynek, állítólag bármiről. Ha végeztünk, a Charlie-Charlie, can we stop? mondatot kell kántálnunk. Ha ez nem történik meg, a dolog rosszul sülhet el, ugyanis nyitva marad az átjáró a mi világunk és a szellemeké között.
De hogy mi az igazság? A történet mindössze egy állítólagos mexikói mondán alapul, és a Twitter tinifelhasználói között elterjedt, semmivel sem ártalmasabb, mint például a fahéjas kihívás.
Nevével ellentétben az oldal nem egy pszichoterápiás csoport weblapja, hanem egy internetes magazin, a neve pedig egy mozaikszó (a pszichopata és a dráma szavak egyvelege). Mondhatjuk úgy is, hogy a sötét oldal internetes magazinja. Foglalkozunk a valósággal - gyilkosságokkal, rejtélyes esetekkel, kísértetjárta és furcsa helyekkel; és a fantázia világával - rémmesékkel, mondákkal, kitalált történetekkel. Érdekel? Olvass tovább!